Zimowe szaleństwo bez śniegu:) Wyjazd do Kiełpin- 27.02.2017

W ramach poniedziałkowych spotkań integracyjnych naszych uczestników, w dniu 27 lutego 2017 r. wybraliśmy się na wycieczkę  do Kiełpin. Nasz wyjazd miał charakter typowo rekreacyjny gdyż po dotarciu na miejsce czekało na nas wiele atrakcji. Pierwszą z nich było ognisko, przygotowane na nasz przyjazd oraz przepiękna, wiosenna pogoda. W promieniach słońca wspólnie siedzieliśmy przy ognisku, zajadając słodkie bułki popijane gorącą herbatą, słuchając nie tylko odgłosów otaczającej nas przyrody, ale także muzyki, przy której nogi same rwały się do tańca. Kolejną atrakcją były przejażdżki przepiękną bryczką po lesie, podczas których rozbrzmiewały ludowe przyśpiewki.

Wszyscy wspólnie przy ognisku zjedliśmy przepyszną grochówkę oraz kiełbaski, które w pocie czoła piekły nasze opiekunki Pani Ola, Dorota i Ania.

Koleją niespodzianką było pojawienie się „grajka”, który swoim śpiewem i grą na akordeonie umilał nam czas. Wszystkich nas porwało do wspólnego śpiewu i zabawy. Spotkanie zakończyło się wspólnie odśpiewaną piosenką „Szła Dzieweczka do laseczka”. Wypoczęci, najedzeni i zadowoleni wróciliśmy do Działdowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *